HOŞ BULDUM

yaklaşık 20 dakikadır başlığı attım beyaz ekrana bakıyorum, ne yazsam diye.aslında kafamda hepsini yazıyorum gayet iyi ve güzel bir yazı oldu ama gel gör ki iş tuşlara dokunmaya gelince büyük bir hayal kırıklığı.siteyi açtığımda yazılarıma yapılan yorumları okudum ne güzel şeyler yazmışsınız korktum biliyor musunuz.çünkü o yorumların üstünden 5 koca sene geçmiş.ben 5 sene boyunca yazı yazmadım. insanın el iyi yaptığı birşeyi çok uzun süre yapmaması onu körleştiriyor ki bende körleştim. zihnim sürekli yazıyor ama ben istemiyorum .neyse asıl konuya gelelim neden? neden yazmadım bunca zaman çünkü babam canım babam artık yok bu sene eylül de 4 sene olacak onu kaybedeli..daha dün gibi evet çok alışılmış bir söz dimi ama aynen öyle. hastahaneden arayan kadının gayet soğuk sesi yakını mısınız diye soruşu aldığı evet yanıtına başınız sağolsun babanız öldü deyişi benim sadece hayır deyişim ve kadının telefonu iyi günler diye kapatması. sence bana iyi bir gün olabilir mi be kadın.olmadı da zaten.

ben babamla büyüdüm.annem ile babam ben 9 yaşında iken ayrıldı.babam hayatımın her anında vardı. günde 10 kere belki daha fazla telefon ile konuşurduk.telefonu açışımdan anlardı canın mı sıkkın senin söyle neyin var? kim üzdü seni.yok bir şey baba. var var anlat babaya.. düşünün hayatımda kocaman bir yere sahip gözümde asla ölmeyecek bir adam öldü ve ben onca kalabalık ta yapayalnız kaldım,kimsesiz,sessiz kaldım.. günlerce tek istediğim avazım çıktığı nefesim soluksuz kalana kadar bağırmaktı yapamadım.sesim içimde çığ oldu. o günden sonra yazamadım, okuyamadım.. boş boş televizyona baktım. tansiyonum çok yüksek diye düşük bir doz antidepresan verdiler bir sene sonra 40 yaşında menapoz başlangıcı dediler. yani bir süredir ot gibi yaşıyorum.ürettiğim hiçbir şey yok. kendimi mutlu ederek yaptığım tek şey evi temizlemek ,yemek yapmak.artık kendime gelmeliyim diye düşündüm yazmak bana iyi geliyor. biliyor musunuz bir kitap yazıyordum babam ölmeden önce çok da iyi gidiyordu son bir bölümü kalmıştı ona bile elimi sürmedim.süremiyorum.olmuyor. orada bir acıyı anlatıyorum ama bu acı herşeyi yakıp yıktığı için artık o bana acı gelmiyor.

ama sanırım bana burası iyi gelecek sen bunu okuyorsun ya bu bana iyi gelecek.. ve kafamdaki cümleler burada yerini bulacak . sevgiyle hoş buldum.

One thought on “HOŞ BULDUM

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: